Новини гімназії

МАН - 2020 - 2-й етап

Багата талантами земля Кошарищенська. Та особливо приємно, коли молоде покоління не забуває традиції та звичаї свого роду, досліджує їх .

Мала академія наук – цікава форма роботи для молоді. Можна показати свої знання, креативність, вміння викладати свої думки перед науковим товариством.

Учениця нашої гімназії Повстюк Анна (9 клас) здобула перемогу на І етапі Всеукраїнського конкурсу МАН, а згодом достойно представляла наш заклад і дитяче наукове товариство громади на ІІ етапі.

Учениця захищала роботу під назвою «Весільна обрядовість та звичаєвість на прикладі села В. Кошарища» . Разом з науковим керівником Васяніною Тетяною Іванівною, провівши довгу та кропітку дослідницьку роботу, Анна ознайомила присутніх з давньою та багатою фольклорною історією села В. Кошарища.

Як добре, коли молодь може берегти та поважати минуле. Тоді й за майбутнє ми можемо бути спокійними.

Телефон та email:

Зателефонуйте нам або напишіть:

• Телефон: (04130) 77-4-30

Наша адреса: