Новий навчальний рік розпочався організовано

Цього року до шкіл району вирушили 4 163 учні. З них 425 учнів старшої школи та 421 першокласник. У нашій школі навчається 35 учнів у початковій ланці і 35 школярів – учнів 5-9 класів. Схвильовано і несміливо цьогоріч ступили на шкільну стежину 10 першокласників. Опікується ними досвідчений педагог, старший вчитель Кузьмич Катерина Григорівна.

Навчальний рік почався організовано, школярі вже подолали адаптаційний поріг. Батьки, як і раніше, сповнені турбот про долю своїх дітей, про їх навчання і виховання. Вчителі обговорюють перспективи переходу на новий зміст і структуру навчання. 2012-2013 навчальний рік є особливим для початкової школи, яка продовжує впроваджувати нові стандарти освіти. Також реформується зміст базової і повної загальної середньої освіти. На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти» розроблено нові Типові навчальні плани і програми для учнів 5 – 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Триває розробка і нових підручників. Наразі в Україні триває акція «Нові стандарти – нова школа», протягом якої педагоги з різних регіонів обговорюють методичні аспекти введення нових державних стандартів. Досвід таких зустрічей, на їх думку, неоціненний.

Читати 1339 разів Останнє редагування Четвер, 18 жовтня 2012 10:11

Телефон та email:

Зателефонуйте нам або напишіть:

• Телефон: (04130) 77-4-30

Наша адреса: