Ласкаво просимо на сайт Кошарищенської ЗОШ І-ІІ ступенів!

Кошарищенська  ЗОШ I-II ступенів Коростишівського  району Житомирської обл. заснована в 1929 році. З початку її заснування і до 2000 року школа була російськомовна, так як жителі села В. Кошарища – росіяни.


У 1999 році було здано в експлуатацію нове приміщення, в якому на даний час ведеться навчання. Це сучасне типове приміщення, двоповерхова будівля зі спортзалом, майстернею, їдальнею та іншими приміщеннями.


У школі працює 24 педагоги, з них 5-сумісники. Середній вік вчителя – 37 років. Всі педагоги працюють за фахом та мають відповідну освіту. Четверо педагогів мають звання «старший вчитель». Вищу кваліфіковану категорію мають 5 вчителів. Спеціалістів першої категорії – 3. Спеціалістів другої кваліфікованої категорії – 4. Спеціалістів – 9. Двоє педагогів мають 9 тариф. розряд. Один – 8 т.р.


У цьому навчальному році в школі 70 учнів. За підсумками 2011-2012 н.р. загальна успішність становить 98,6%, якість навчання – 69,9%.


Учні школи – активні учасники різних конкурсів, олімпіад, змагань, за що були відзначені подяками, дипломами та грамотами.


Вчитель біології  Миронова Н.В. – переможець II етапу конкурсу «Вчитель року – 2012».
Пожвавилась робота учнівського самоврядування. Цікаво та змістовно проходять шкільні свята та заходи. Враховуючи  особливості села, яке є російськомовним, має свої традиції, звичаї та обряди. Школа працює над виховною педагогічною проблемою « Роль місцевих звичаїв і традицій у формуванні  у школярів особистісних рис громадян України».


Організація профілактичної роботи в школі проводиться системно, як результат 8 останніх років жоден учень школи не стоїть на обліку в кримінальній міліції.

29 грудня 2018 Новини

       За період з липня по грудень 2018 року, коли заклад змінив засновника і перебуває у власності Глибочицької сільської ради, відповідно було змінено назву закладу: з Кошарищенської загальноосвітньої школи I-II ступенів Коростишівського району Житомирської області на КЗ "Кошарищенська гімназія" Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. Виготовлені були нові документи: Статут закладу та Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи. Виготовлені печатка та кутовий штамп закладу. 

      В рамках запровадження НУШ було придбано:

  • ігровий набір LEGO на суму 615грн. 28 коп.;
  • дидактичні та роздаткові матеріали ( ФОП Рубан О.Й.) на суму 7873 грн.;
  • набори та демонстраційні матеріали (м. Бердичів) на суму 6305 грн.;
  • контейнери для речей (м. Бердичів) на суму 986 грн. 50 коп.;
  • столи та стільці для учнів на суму 10003 грн.;

    Для організації інклюзивного навчання було придбано засобів на суму 9789 грн. 

    Встановлено вікон на загальну суму 239969,41 грн.

    Навчання з пожежної безпеки директора закладу - 350 грн.

    Придбання фарби та господарських товарів - 4000 грн.

    Розпочато роботу по заміні каналізаційних та водогінних мереж - 710000 грн.

    Заміна насосу для подачі води - 49000 грн.

 

Наші вчителі

 
 

Контакти школи

Ви можете зв'затися з нами за наступними даними:

  • Телефон: (04130) 77-4-30
Ви тут: Головна > Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 28 грудня 2018