Кошторис 2023

Інформація по кошторису на 2023 рік - посилання на документ.

Ліцензія

Кошарищенська ЗОШ І-ІІ ступенів

Кошарищинська ЗОШ I-II ступенів Коростишівського району Житомирської області заснована в 1929 році. З початку її заснування і до 2000 року школа була російськомовна, так як жителі села В. Кошарища – росіяни.
У 1999 році було здано в експлуатацію нове приміщення, в якому на даний час ведеться навчання. Це сучасне типове приміщення, двоповерхова будівля зі спортзалом, майстернею, їдальнею та іншими приміщеннями.
У закладі працює 17 педагогів, з них 4-сумісники. Всі педагоги працюють за фахом та мають відповідну освіту. Троє педагогів мають звання «старший вчитель». Вищу кваліфіковану категорію мають 5 вчителів. Спеціалістів першої категорії – 4. Спеціалістів другої кваліфікованої категорії – 3. Спеціалістів – 5.
У цьому навчальному році в гімназії 67 учнів.

Виписка з Держреєстру

Фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів

Фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а такох про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством, оприлюднено на сайті закладу освіти під час звіту керівника перед громадськістю 12.06.2020

У червні 2020 року було придбано 20 л бензину на суму 350 грн. для обкошування території закладу освіти. Виписані рахунки та отримано щітки для проведення ремонтних робіт, мітли, віники, совки, відра, підвазонники на загальну суму 2587 грн.

Телефон та email:

Зателефонуйте нам або напишіть:

• Телефон: (04130) 77-4-30

Наша адреса: