Зі школи вибула учениця 8 класу. Рекомендовані

18 вересня 2015 Новини
Прокопенко Анастасія Прокопенко Анастасія

5 вересня 2015 року зі школи вибула учениниця 8 класу у звязку з ....

Батьки Анастасії змінили місце проживання, переїхали в село Кмитів. Їхній будинок розташований  у кінці села, неподалік від села Студениця. До Студеницької школи доїжджае щоденно шкільний автобус, який забезпечує Насті безкоштовний і своєчасний доїзд. Перші дні навчання дівчинці потрібно було їздити маршруткою Студениця - Коростишів - Житомир. Проїзд був не безкоштовним, до того ж їй потрібно було дуже рано вставати. Маршрутка у 6 годині 45 хвилин була уже на зупинці в селі Великі Кошарища. До школи йти від зупинки хвинин 10.  Отже , Настя о 7 годині була уже біля школи. Вище пригадана маршрутка - єдиний транспортний засіб, яким можна доїхати, щоб вчасно потрапити на уроки.

Після уроків ситуація аналогічна. Учениця виходила зі школи близько 16 годинни.

Отже, для Насті краще навчатись у Студеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, де, зі слів учнів , вона уже звиклась і почуває себе комфортно.

Читати 494 разів Останнє редагування Субота, 19 вересня 2015 07:28
Ви тут: Головна > Новини > Зі школи вибула учениця 8 класу.