Прибирання території школи

09 листопада 2015 Новини

6 листопада біля Кошарищенської ЗОШ І-ІІ ступенів було гамірно: учні 1-9 класів разом з учителями провели роботу з метою благоустрою території школи. Бадьорі та усміхнені, прибирали подвір’я школи, стадіон, спортивну площадку, територію біля та навколо школи.

Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території школи до ладу зовсім неважко, говорять учні. Тим паче, коли до роботи підходити гуртом.

Поряд зі школярами лопати, віники та граблі до рук взяли і вчителі. Своїм вихованцям вони особистим прикладом доводять: подібні заходи мають об’єднувати усіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані. Учні мали можливість учитися працювати самостійно, оскільки педагоги прибирали територію, виділену спеціально для них.

Усі учасники працювали добре. Результатом спільних зусиль стала чиста, причепурена територія нашої школи. І в силах кожного учня, щоб вона і надалі такою залишалася.

Читати 1124 разів Останнє редагування Неділя, 15 листопада 2015 19:26
Ви тут: Головна > Новини > Прибирання території школи