Співпраця міліції та школи – запорука успішної профілактики правопорушень. Рекомендовані

09 листопада 2015 Новини

З метою посилення профілактичної роботи з запобігання правопорушенням та злочинності серед дітей та учнівської молоді 06.11.15 р. до школи завітали представники міліції.

Було проведено профілактично-просвітницькі бесіди та здійснено індивідуально-профілактичну роботу з підлітками «групи ризику», з метою профілактики бродяжництва, крадіжок, вживання цигарок та спиртних напоїв.

Правоохоронці провели урок профілактики правопорушень з учнями 5-9 класів. Співробітники кримінальної міліції у справах дітей нагадали школярам елементарні норми і правила, дотримання яких позбавить дітей зайвих проблем, а їх батьків – головного болю.

Наостанок міліціонери наполегливо порекомендували дітям відвідувати уроки і старанно навчатися.

Читати 1191 разів Останнє редагування Неділя, 15 листопада 2015 19:01
Ви тут: Головна > Новини > Співпраця міліції та школи – запорука успішної профілактики правопорушень.