Педагогічні читання «Ідеї В. О. Сухомлинського у практиці сучасної школи»

13 березня 2018 Новини

13 березня 2018 року у Кошарищенській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися педагогічні читання «Ідеї В. О. Сухомлинського у практиці сучасної школи».
У  педагогічних читаннях взяли участь педагогічні працівники школи, заступник директора з НВР, директор школи. Вчителі підготували презентаційні  доповіді на тему «В.О.Сухомлинський про створення освітнього середовища навчального закладу як умову формування ключових компетентностей школярів».
Директор школи Т.С. Дорошенко доповіла присутнім про виховання патріотизму в умовах інноваційного розвитку освітнього середовища навчального закладу.
Заступник директора з НВР А.І, Музиченко виступила із темою «Професійний розвиток педагога у сучасному освітньому просторі» (за педагогічною спадщиною В.О. Сухомлинського).
 Досвідом роботи із використання спадщини Сухомлинського поділились:
-    вчитель початкових класів Сухан Н.В., тема виступу «Розвиток творчих здібностей та виховання кращих людських якостей школярів засобами слова» (За В.О. Сухомлинським);
-    бібліотекар школи Онищук Г.Г.., тема виступу «Формування читацької компетентності школярів на основі педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського».
-    класний керівник 9 класу Миронова Н.В., тема виступу «Проектна діяльність класного керівника у формуванні класного колективу» (За концепцією виховної роботи В.О. Сухомлинського).
На завершення присутні переглянули  документальний фільм про В.О. Сухомлинського.

Читати 1225 разів Останнє редагування Вівторок, 13 березня 2018 12:27
Ви тут: Головна > Новини > Педагогічні читання «Ідеї В. О. Сухомлинського у практиці сучасної школи»