Наші класи

1 клас

Класовод – Кузьмич Катерина Григорівна. У класі навчається 10 учнів, з них 4 дівчинки і 6 хлопчиків.

2 клас

Класовод –Дрожжина Елла Францівна. У класі навчається 10 учнів, з них 6 дівчаток і 4 хлопчики.

3 клас

Класовод –Сухан Наталія Вікторівна. У класі навчається 9 учнів, з них 4 дівчинки і 5 хлопчиків. У класі троє відмінників навчання: Васянін Богдан, Онищенко Роман, Ткачук Валентина.

4 клас

Класовод –Пільова Інна Анатоліївна. У класі навчається 6 учнів, з них 3 дівчинки і 3 хлопчики. У класі  - один відмінник навчання: Кропивницький Роман.

5 клас

Класний керівник – Нагорнюк Олександр Володимирович. У класі навчається 5 учнів, з них 3 дівчинки і 2 хлопчики. У класі  - один відмінник навчання: Борчаківський Андрій.

6 клас

Класний керівник – Васяніна Тетяна Іванівна. У класі навчається 6 учнів, з них 4 дівчинки і 2 хлопчики. У класі  - один відмінник навчання: Ястребов Владислав.

7 клас

Класний керівник – Селюченко Ірина Леонідівна. У класі навчається 6 учнів, з них 1 дівчинка і 5 хлопчиків.

8 клас

Класний керівник – Прима Юлія Миколаївна. У класі навчається 10 учнів, з них 5 дівчат і 5 хлопців.

9 клас

Класний керівник – Куликівська Лідія Олександрівна. У класі навчається 8 учнів, з них 4 дівчини і 4 хлопці.