Наші досягнення

Мабуть, не знайдеться людини, яка б заперечила, що професія вчителя – одна з найскладніших, бо вимагає ґрунтовних знань й ерудиції, життєвої мудрості й терпіння, безмежної любові до дітей і творчого підходу до вирішення щоденних найбуденніших завдань. Саме такими є вчителі нашої школи, оскільки за підсумками минулого навчального року колектив посів І місце серед навчальних закладів району І-ІІ ступеня і їхня самовіддана праця відмічена Грамотою відділу освіти Коростишівської райдержадміністрації за підсумками рейтингового оцінювання якості навчально-виховного процесу за 2011-2012 навчальний рік (серпень, 2012р.)

Дипломом відділу освіти Коростишівської райдержадміністрації нагороджено переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» у номінації «Біологія» Миронову Н.В. (січень, 2012р.).

Агітбригада нашої школи «Молодь обирає здоров’я» посіла І місце у районному фестивалі-конкурсі за підсумками 4-х номінацій, за що нагороджена Дипломом відділу освіти Коростишівської райдерж-адміністрації (н. № 88 від 06. 04. 2012).

Дипломом відділу освіти Коростишівської райдержадміністрації нагороджено учнів школи за І місце у районному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» у номінації «Літературно-музично-спортивна міні-композиція» (н. № 88 від 06. 04. 2012).

Учень школи Балаболов Вадим нагороджений Дипломом І ступеня Житомирського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради за участь у 5 обласному фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» у номінації «Художня фотографія» (27.04. 2012 р.).

Екологічна група «Конвалія» нашої школи  стала переможницею районної виставки юннатівської творчості «Барви Полісся» у номінації «Природоохоронна робота та екологія», за що нагороджена Дипломом відділу освіти Коростишівської райдержадміністрації (н. № 142 від 10.10. 2012 р.).

Грамотою відділу освіти Коростишівської райдержадміністрації нагороджено Сергієнко Наталію  (8 клас) - переможницю конкурсу на кращий малюнок у рамках Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності (н. № 193 від 29.11.2011 р.).

Активну участь взяли учні нашої школи у Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру», що проводився у 2011-2012 навчальному році, де 8 учнів виявили відмінний результат і 7 учнів – добрий.

Учениця 9 класу школи Матківська Каріна стала переможницею районного етапу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», за що нагороджена Грамотою відділу освіти Коростишівської райдержадміністрації (н. №99 від 16.04.12.). До речі, Каріна у цьому році закінчила школу, одержавши «Свідоцтво з відзнакою», нині вона – студентка Коростишівського педколеджу ім. І. Франка.

Школа має гарних спортсменів. Серед них Зайцева Крістіна, Гілюк Денис, Окоча Юрій та інші. Спортивна команда школи – неодноразові призери спортивних змагань, зокрема уминулому навчальному році школа виборола І місце у районній спартакіаді школярів, про що свідчать дипломи і грамоти відділу освіти.