Автор

Сучасні люди так звикли користуватися комп’ютером, що писати від руки для них стає все складніше. Експерти пророкують зникнення рукописного письма як явища. Однак українські педагоги поки що не готові до цього.

Цього року до шкіл району вирушили 4 163 учні. З них 425 учнів старшої школи та 421 першокласник. У нашій школі навчається 35 учнів у початковій ланці і 35 школярів – учнів 5-9 класів. Схвильовано і несміливо цьогоріч ступили на шкільну стежину 10 першокласників. Опікується ними досвідчений педагог, старший вчитель Кузьмич Катерина Григорівна.

Автор

6 листопада біля Кошарищенської ЗОШ І-ІІ ступенів було гамірно: учні 1-9 класів разом з учителями провели роботу з метою благоустрою території школи. Бадьорі та усміхнені, прибирали подвір’я школи, стадіон, спортивну площадку, територію біля та навколо школи.

Автор

9 листопада до Дня української мови та писемності було проведено свято для учнів 5-9 класів. День був насичений різними видами робіт, це – і розігрування сценок, презентація про Нестора Літописця, спів пісень, читання віршів та перегляд відеороликів.

Учні та вчителі школи на свято прийшли у вишиванках. У школі панувала святкова атмосфера.

Також у день свята у школі стартував Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика.

Автор

Кошарищенські школярі та вчителі вирішили зібрати допомогу бійцям АТО. Гуманітарну допомогу зібрали за декілька днів: картопля, цибуля, консервація, солодощі, вермішель та інші продукти харчування, які підтримають наших героїв та допоможуть захистити нашу країну.

Sample image

Pellentesque Vestibulum est vitae non auctor pretium ultrices auctor diam Ut. Hendrerit quis ridiculus mattis Aliquam urna ac Nulla tincidunt pede at. Sem condimentum dictumst elit sit Curabitur ac eget tellus tortor elit. Vel natoque sit mus Phasellus sagittis aliquam vitae Cum fermentum nunc. Elit vitae venenatis tincidunt congue Aenean Nulla at Nam id id. Dignissim habitant ut elit.

Nibh nunc consectetuer vitae lacinia id lacinia dui Lorem gravida molestie. Phasellus magna orci vel.

Sample image

Elit In id est laoreet Nam turpis Vestibulum Vivamus lobortis justo. Metus gravida nonummy eleifend sodales nunc Sed purus ipsum elit urna. Massa mollis eget ac dignissim tincidunt Praesent Aenean netus Curabitur quis. Tortor nec laoreet sapien consectetuer lacinia sem mus Sed et penatibus. Gravida dis eget consectetuer pellentesque cursus sagittis Aliquam neque vitae.

Adipiscing leo orci enim scelerisque massa tincidunt Phasellus non arcu Vestibulum. Lorem lacus molestie nibh adipiscing.

Sample image

Pede Vivamus porta cursus sagittis at auctor nec penatibus Aliquam consectetuer. Ut Cum nibh tempor suscipit mauris sociis tincidunt eros Vestibulum metus. Quisque magna amet sodales habitasse ante enim Quisque Aenean urna congue. Arcu libero enim Donec mauris Curabitur orci velit nec eget risus. Congue enim In ac vestibulum justo egestas tristique quis nunc ultrices. Laoreet molestie et justo In ut orci quam Aenean neque orci.