Ласкаво просимо на сайт Кошарищенської ЗОШ І-ІІ ступенів!

Кошарищенська  ЗОШ I-II ступенів Коростишівського  району Житомирської обл. заснована в 1929 році. З початку її заснування і до 2000 року школа була російськомовна, так як жителі села В. Кошарища – росіяни.

У 1999 році було здано в експлуатацію нове приміщення, в якому на даний час ведеться навчання. Це сучасне типове приміщення, двоповерхова будівля зі спортзалом, майстернею, їдальнею та іншими приміщеннями.

У школі працює 24 педагоги, з них 5-сумісники. Середній вік вчителя – 37 років. Всі педагоги працюють за фахом та мають відповідну освіту. Четверо педагогів мають звання «старший вчитель». Вищу кваліфіковану категорію мають 5 вчителів. Спеціалістів першої категорії – 3. Спеціалістів другої кваліфікованої категорії – 4. Спеціалістів – 9. Двоє педагогів мають 9 тариф. розряд. Один – 8 т.р.

У цьому навчальному році в школі 70 учнів. За підсумками 2011-2012 н.р. загальна успішність становить 98,6%, якість навчання – 69,9%.

Учні школи – активні учасники різних конкурсів, олімпіад, змагань, за що були відзначені подяками, дипломами та грамотами.

Вчитель біології  Миронова Н.В. – переможець II етапу конкурсу «Вчитель року – 2012».
Пожвавилась робота учнівського самоврядування. Цікаво та змістовно проходять шкільні свята та заходи. Враховуючи  особливості села, яке є російськомовним, має свої традиції, звичаї та обряди. Школа працює над виховною педагогічною проблемою « Роль місцевих звичаїв і традицій у формуванні  у школярів особистісних рис громадян України».

Організація профілактичної роботи в школі проводиться системно, як результат 8 останніх років жоден учень школи не стоїть на обліку в кримінальній міліції.